wz
  Vítáme Vás na oficiálních stránkách FK Sebranice

FK Sebranice x TJ Křenov

FK Sebranice x TJ Křenov 2:0 (0:0)

Po velmi dlouhé odmlce (naposledy 13.10.2015) a možná opojen probíhajícími svátky, jsem se rozhodl, že opět napíši pár řádek o našem fotbalovém účinkování v okresní soutěži, neboť se událo něco neuvěřitelného...ale to až dále. Sestava:

sestava

Střelci: Jakub Kučera, Pavel Kalánek

Žluté karty: Šlesinger, P.Kalánek - Vlk, Darmo, Navrátil, Peterka

Rozhodčí: Schüch - Trnka, Nekvinda

Jak už jsem uvedl v úvodu, předchozí a tento článek dělí cca rok a půl. Důvodem proč se opět článek zjevil, je fakt, že takto dlouhá série jako byla dnes přetržena, zde ještě nebyla, ale o tom později.

V pořadí ve čtvrtém zápase této jarní části jsme se utkali s týmem Křenova, nad kterým jsme slavili doposud jedinou výhru tohoto ročníku (0:1...3.9.2016). Divácká kulisa byla za népřiliš laskavého dubnové počasí celkem kvalitní – odhaduji, že stovka pokořena byla.

V jarní části nepředvádíme špatné výkony, ovšem nemohoucnost dát gól nás trápí už více jak osm soutěžních kol. Dnešní zápas se vyvíjel obdobně jako předešlé tři. Vždy územní převaha nad soupeřem, ale smůla či nemohoucnost překonat gólmana soupeře.

Po remízovém poločase 0:0 bylo v kabinách klukům připomínáno to samé jako zápasy předešlé, hra OK, střelbu zpřesnit. V druhém poločase jsme dle mého názoru byli stále lepším celkem a i díky tomu se nám podařilo po neuvěřitelných 860 minutách trvajícím střeleckém půstu, vstřelit branku. Střelcem v 67´minutě byl Jakub Kučera, který střelou z šestnáctky prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Po vstřeleném gólu jsme stále hráli aktivně a snažili se nedostat soupeře do hry. Pár minut před koncem zápasu ještě naši výhru pečetil druhým gólem Pája Kalánek, když si na hranici vápna povodil dva až tři hráče Křenova a parádní střelou zvýšil na konečných 2:0. Za zmínku ještě patří střídání v minutě 75´, kdy se na plac dostal Mára Opršál, který svými zkušenostmi vnesl do týmu potřebný klid a sebevědomí :-) Jinak pro všechny statistiky - výhra doma po 8 domácích zápasech – naposledy 11.6.2016 proti Čisté 5:0.

Děkujeme všem, kteří nás na Bílou sobotu přišli podpořit a věřím, že se budeme snažit body sbírat častěji než do teď. Příští neděli jedeme do Jevíčka, pak 29.4. opět doma proti Moravské Třebové „B“.